MijnGetuigenis.nlDagelijks WoordChristianClips.nl

Elke dag een gratis bijbeltekst in je mailbox

Bepaal zelf je ontvangsttijdstip. Kies je favoriete bijbelvertaling.


Elke dag een bijbeltekst via je iPhone of Android

Elke dag een bijbeltekst via je sociale netwerk

H4

Romeinen 6:23

Het loon van de zonde is de dood, maar het geschenk van God is het eeuwige leven in Christus Jezus, onze Heer. -- Romeinen 6:23

(Romeinen 6:23) . . .Want het loon dat de zonde betaalt, is de dood, maar de gave die God schenkt, is eeuwig leven door Christus Jezus, onze Heer.

Sinds de zonde van Adam en Eva hebben mensen “het doel gemist” (betekenis van zonde). Wij bereiken niet de heerlijkheid van God:…..(Romeinen 3:23) . . .Want allen hebben gezondigd en bereiken niet de heerlijkheid Gods. . .

Wat een mens verdient is de dood maar door Gods onverdiende goedheid (genade) is het mogelijk om in een rechtvaardige positie voor Zijn aangezicht te wandelen. Dat kan alleen “door Christus Jezus, onze Heer”. Dat wil zeggen als we gedoopt zijn in de naam van de Vader, zoon en Heilige Geest en volgens Gods wil leven.
We moeten net als Jezus geen deel van Satan’s wereld zijn en naar de Bijbelse Waarheid leven.

Ed Lammers | June 13th, 2012 | 08:26 | 6a98a6

Laat een reactie achter

Regels:
  • Discussie en meningsverschillen zijn uiteraard toegestaan. Maar laten we wel altijd vriendelijk blijven voor onze broeders en zusters.
  • De redactie bepaalt of een reactie wordt toegelaten.