Zaterdag 14 mei 2016
1 Korintiers 3:18-19
Laat niemand zichzelf bedriegen. Wanneer iemand van u denkt dat hij in deze wereld wijs is, moet hij eerst dwaas worden; pas dan kan hij wijs worden. Wat namelijk in deze wereld wijsheid is, is dwaasheid bij God, want er staat geschreven: ‘Hij vangt de wijzen in hun eigen sluwheid.’
-- 1 Korintiers 3:18-19
Als iemand kennis en wijsheid heeft opgedaan in deze wereld heeft dat meestal betrekking op menselijke kennis/wijsheid.
Er is zeker veel tot stand gebracht door toepassing daarvan!
Maar als die kennis/wijsheid het enige is dat ons lijdt in het leven komen wij niet veel te weten over onze Schepper en kunnen we ook geen begrip krijgen van het “werkelijke leven”.
Dan moeten we als het ware “dwaas” worden in de erkenning dat Goddelijke wijsheid verre superieur is aan menselijke kennis en ons nederig openstellen voor het onderwijs dat God geeft.
Want de Bijbel zegt duidelijk “dat de vrees voor Jahweh is het begin van wijsheid en kennis van de Allerhoogste dat is verstand” (Spr,9:10).
have a nice day.
Mooie woorden allemaal, maarin de Bijbel staan de mooiste woorden. En dat is eigenlijk alles wat we nodig hebben …
Niet meer en niet minder…
Be blessed…
Hi Be Blessed…
de woorden komen uit
Het Mooiste Woord…
Ik wens je Troostrijke feestdagen!
Hr of mw. eclammers, bedankt voor uw uitleg van dit vers.
Moge de Heilige Geest in ons allen komen wonen en beweging brengen in levens, welke iedere menselijke kracht te boven gaat.
Een gezegend Pinksteren voor een ieder.
Graag gedaan Sjors.
Sjors, er is inderdaad niets beters dan te mogen wandelen met onze hemelse Vader (Micha 6:8) en werk te mogen verrichten met Zijn zoon, onze koning, Jezus Christus in zijn juk (Mat.11:28-29). Dan krijgen we inderdaad Gods heilige geest om Zijn wil te doen.
Als God ons bijstaat kunnen we de Duivel weerstaan.
fijne dag,
Ed
voor wolf:
deze Wijsheid (De Heilige LiefdesGeest-Kracht)
is een Werkelijkheid, Die in ons hart woont
en hoewel onzichtbaar, reeel en wezenlijk is…
here comes The Sun, and I say
it’s allright
thanks
1Word4you lam
Namasté
Sleep well
“Zie,Ik maak alle dingen nieuw”
openbaring 21 vers 5
nu al wolf…
en eens volmaakt…
“there can be miracles, when you believe…”
uit: Prince of Egypt:
https://www.youtube.com/watch?v=Gur8ccqrQ9c
vertaling van het vijfde couplet:
A-shi-rala-do-nai ki ga oh ga ah,
I will sing to G’D, for The One has triumphed gloriously
Mi-cha-mo-cha ba-elim Adonai,
Who is like You, oh G’D, among the celestial
Mi-ka-mo-cha ne-dar-ba-ko-desh,
Who is like You ,majestic in holiness
Na-chi-tah chas cha am zu ga al ta,
In Your Love, You lead the people You redeemed
A-shi-ra ,a-shi-ra, a-shi-ra.
Ik wil hierover zingen …(3 keer)
Reacties gesloten